Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Фільтр

- грн.

ВИГОТОВЛЕННЯ ШТАМПІВ, ФАКСИМІЛЕ

ВИГОТОВЛЕННЯ ШТАМПІВ, ФАКСИМІЛЕ
Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Факсиміле
Факсиміле - штамп, що з точністю відображає власноручний підпис, але не замінює його. Зазвичай факсимільний штамп використовується на документах, які не мають на увазі значної матеріальної чи іншої відповідальності.   Замовити факсиміле просто!   Поставте свій підпис..
150.00 грн.
Штамп до 4 см2
Штамп площею до 4 см2.   Використовується окремо або в датері, де є вільне поле. Зазвичай це термін ділової документації.   Перед виготовленням Вам надається макет для узгодження.   За замовчуванням всі оснастки надаються із подушкою синього кольору. Для інш..
80.00 грн.
Штамп 4-7 см2
Штамп площею 4-7 см2.   Використовується як стандартний термін діловодства, який не є поширеним або містить назву або інші реквізити Вашої організації.   Перед виготовленням Вам надається макет для узгодження.   За замовчуванням всі оснастки надаються із под..
125.00 грн.
Штамп 7-15 см2
Штамп площею 7-15 см2.   Використовується як невеликий кутовий, поштовий штамп установи або підприємства, або як банківський штамп. Можливо печаткою для гарантійних талонів.   Перед виготовленням Вам надається макет для узгодження.   За замовчуванням всі осн..
145.00 грн.
Штамп 15-20 см2
Штамп площею 15-20 см2.   Використовується як великий кутовий, поштовий штамп установи або підприємства. Може містити порожні місця для занесення ручних значень (дата, час, прізвище та посада, номер у реєстрі тощо)   Перед виготовленням Вам надається макет для узгодження..
165.00 грн.
Штамп от 20 см2
Штамп площею понад 20 см2.   Це може бути штамп з фізичною, юридичною та інтернет адресами, реквізитами банківської установи та номер рахунку, телефонами.   Великий розмір друку дозволяє розмістити логотип компанії або схему проїзду.   За замовчуванням всі о..
220.00 грн.