Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Фільтр

- грн.
Бренд:
Вид средства

Чистячі засоби

Чистячі засоби
Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Buroclean Засіб для чищення сода кальцинована, 700гр 10700001
Засіб для чищення універсальний, призначений для миття фарфорового, емальованому, фаянсового посуду · чистки кахлю, раковин, ванн, сантехніки та кухонних поверхонь · машинного і ручного прання · кип'ятіння, замочування бавовняних і лляних тканин, особливо в жорсткій воді · миття підлоги з ках..
62.36 грн.
Buroclean Порошок для чищення, ЛИМОН 500 гр 10700002
Порошок для чищення з ароматом лимона від BuroClean – надійний помічник на кухні та в санвузлі. Завдяки покращеній формулі, новий засіб легко та швидко очищає посуд, кухонні плити, кахель, сантехніку. Спеціальні компоненти, які потрапляють у структуру поверхні, ефективно борються з різними забруд..
38.41 грн.
МІЛАМ Порошок для чищення, Морська Свіжість 500 гр  ml.90540
Порошок для чищення "Морська Свіжість" Завдяки поліпшеній формулі, новий засіб легко і швидко очищує посуд, кухонні плити, кахель, сантехніку Порошок добре піниться та легко розподіляється по поверхні, що підлягає обробці Спеціальні компоненти, які проникають в структуру пов..
54.35 грн.
МІЛАМ Порошок для чищення, Універсал с хлором 500 гр  ml.90670
Засіб для чищення ТМ “Мілам” з хлором ефективно видаляє забруднення різного походження, які мають пігментний, жировий, білковий і вуглеводний характер, а також вапняний наліт, сліди іржі тощо. Засіб рекомендується використовувати в побуті для чищення раковин, ванн, кухонних..
54.35 грн.
МІЛАМ Порошок для чищення,Лимон 500 гр  ml.90533
Порошок для чищення "Лимон" Завдяки поліпшеній формулі, новий засіб легко і швидко очищує посуд, кухонні плити, кахель, сантехніку Порошок добре піниться та легко розподіляється по поверхні, що підлягає обробці Спеціальні компоненти, які проникають в структуру поверхні, ефек..
54.35 грн.
PRO Service Порошок для чищення, ЛИМОН 500 гр (pr.25474745)
Порошок для чищення PRO service серії Optimum добре відчищає бруд за рахунок абразиву. Підходить для чищення кухонного посуду, ванн, раковин, кухонних плит, кахлів, сантехніки, видалення іржі, жиру, вапняного нальоту. Легко та ефективно видаляє застарілі та складні забруднення. 500 гр ..
37.98 грн.